Tandemový zoskok z dvojplošníka AN-2 Antonov 249 €

Tandemový zoskok z dvojplošníka AN-2 Antonov 249 €

Záznam z vášho zážitku:
 
249,- €

 

Darčekový poukaz ZDARMA

Každý náš zákazník, automaticky pri objednaní zoskoku získava zdarma možnosť vygenerovať si darčekový poukaz s vlastným venovaním.

POZOR AKCIA! UŽI SI AŽ 2 MINÚTY VOĽNÉHO PÁDU!

COMPACT Skydive v spolupráci s Hurricane Factory ti dávajú zľavu 1,5 minúty lietania vo veternom tuneli, pri zakúpení produktu"Hurricane L" Ďalších 30 sekúnd voľného pádu ťa už čaká s nami na oblohe ;-);Preukáž sa kódom poukazu na recepcii v Hurricane Factory a zľava ti bude odpočítaná na mieste.

2 minúty voľného pádu zažiješ len u nás!

Vyvezte sa do výšky 3000 metrov legendárnym dvojplošníkom Antonov. Jedinečný tandemový zoskok z najväčšieho jednomotorového lietadla na svete umožňuje absolvovať voľný pád rýchlosťou 200 km/h. Sen o lietaní padákom sa môže stať skutočnosťou s tímom Požičovňa oblohy Compact®.

Ako prebieha tandemový zoskok padákom z dvojplošníka?

1. Príchod na letisko 

 • Presný čas zoskoku vám oznámime deň vopred najneskôr do 19:00 prostredníctvom SMS správy na číslo, ktoré ste uviedli v rezervačnom formulári. Na letisko je potrebné dostaviť sa minimálne 30 minút pred zoskokom.
 • Pred odchodom na letisko odporúčame overiť si telefonicky platnosť zoskoku.
 • Na zoskok odporúčame vyčleniť si pohodový deň bez stresu a časového tlaku.

 

2. Príprava na tandemový zoskok padákom z dvojplošníka

 • Na samotný zoskok dostanete všetko potrebné. Pohodlné oblečenie a športovú obuv.
 • Pokiaľ ste obdržali darčekový poukaz. Zoberte si ho so sebou.
 • Po príchode na letisko absolvujete krátku prípravu na zemi. Oboznámite sa s priebehom celého zoskoku. Adrenalín sa postupne zvyšuje.

 

3.  Let lietadlom

 • Nasadnete do legendárneho lietadla Antonov AN-2 s prezývkou Andula. Ide o najväčšie jednomotorové lietadlo a dvojplošník na svete. V súčasnosti je na svete len niekoľko kusov. V Spišskej Novej Vsi sa nachádza zrenovovaný originál z dielne známeho konštruktéra Olega Konstantiča Antonova. Čaká vás 20-minútový let do výšky 3000 metrov s výhľadom na malebný Slovenský raj, Vysoké Tatry a historické mestá na Spiši.
 • Inštruktor sa vám počas stúpania do požadovanej výšky venuje a rozptyľuje prípadné obavy. Tandemový zoskok je bezpečný adrenalínový zážitok.

 

4. Výskok a voľný pád

 • Najkrajšia časť zážitku. Spoločne s tandempilotom vyskočíte z lietadla. Užijete si 35-sekundový voľný pád rýchlosťou 200 km/h. Zažijete totálny pocit uvoľnenia.
 • Počas zoskoku ste celý čas pripútaný v štyroch bodoch samostatného postroja k inštruktorovi. Padákový komplet pre dvojicu je absolútne bezpečný. Skladá sa z dvoch rovnako veľkých padákov - hlavného a záložného. Súčasťou je najmodernejší bezpečnostný prístroj VIGIL II pre prípadné automatické otvorenie záložného padáku.

 

5. Let na tandemovom padáku

 • Vo výške 1500 metrov tandempilot otvorí padák. Vychutnávate si pokojný let s dĺžkou 5-7 minút. Malebný kraj vidíte z vtáčej perspektívy. Môžete si vyskúšať riadenie a špirály na padáku.

 

6. Pristátie

 • Samotné pristátie vykonáva tandem pilot jemným klzom do sedu.

 

7. Po zoskoku

 • Po pristátí obdržíte certifikát o absolvování tandemového zoskoku. Zaplaví vás instantný pocit šťastia. Celý adrenalínový zážitok môžete osláviť v letiskovom SkyBare s terasou :)

 

 

Dôležité informácie

Miesto: skáčeme na športovom letisku v Spišskej Novej Vsi

Rezervácie: dostupné termíny tandemových zoskokov nájdete v online kalendári. Kontaktujte nás v prípade nedostupných termínov

Sezóna: apríl - október (podľa počasia)

Počasie: v prípade silného vetra, dažďa a veľkej oblačnosti je dohodnutý náhradný termín (zmena termínov vyhradená)

Oblečenie: všetko potrebné na zoskok poskytneme. Zoberte si športovú obuv

Vek: môžu skákať osoby od 8 rokov (do 18 rokov je potrebný súhlas zákonného zástupcu overený notárom)

Hmotnosť: maximálne 100 kg (hmotnostný príplatok pri váhe nad 90 kg je 10€)

Výška: minimálne 120 cm

Zdravie: osoby so srdcovými ochoreniami, vysokým alebo nízkym tlakom, zlou zrážanlivosťou krvi, cukrovkou, epilepsiou, duševnými poruchami alebo závislosťami by sa mali o vhodnosti zoskoku poradiť s lekárom

 

Prežite tandemový zoskok z lietadla viackrát. Objednajte si foto/video záznam

 

Videozáznam je kvalitne spracovaný a dynamicky ozvučený. Na filmový zážitok je nutné trochu si počkať (cca 10 dní). Záznamy vám prídu na e-mailovú adresu uvedenú vo formulári.


Požičovňa oblohy Compact® je profesionálny tím športovcov s nadšením pre lietanie. Viac ako 25 rokov poskytujeme nezabudnuteľné zážitky v oblasti športového a rekreačného parašutizmu. Organizujeme adrenalínom nabité tandemové zoskoky, parašutistické kurzy, výlety síhačkou, parašutistickú školu či školu lietania. Naskočte s nami na palubu.

 ® Vaša POŽIČOVŇA OBLOHY | COMPACT Skydive & Flying :-) ™ 

Ako postupovať pri zakúpení a rezervácii zoskokov

Ako postupovať pri zakúpení a generovaní darčekových poukazov

Sme požičovňa oblohy
Už 25 rokov zabezpečujeme komplexné služby v oblasti športového a rekreačného parašutizmu. Naším zákazníkom ponúkame profesionálne tandemové zoskoky, sólo zoskoky a ďalšie adrenalínové, voľnočasové aktivity na oblohe. Tešíme sa na Vás v Slovenskom raji na letisku Spišská Nová Ves, v Košiciach na letisku Bidovce a na Liptove na letisku Ružomberok - Lisková.