Tandemový zoskok z lietadla Liptov 239 €

Tandemový zoskok z lietadla Liptov 239 €

Záznam z vášho zážitku:
 
239,- €

 

Darčekový poukaz ZDARMA

Každý náš zákazník, automaticky pri objednaní zoskoku získava zdarma možnosť vygenerovať si darčekový poukaz s vlastným venovaním. 

POZOR AKCIA! UŽI SI AŽ 2 MINÚTY VOĽNÉHO PÁDU!

COMPACT Skydive v spolupráci s Hurricane Factory ti dávajú zľavu 1,5 minúty lietania vo veternom tuneli, pri zakúpení produktu"Hurricane L" Ďalších 30 sekúnd voľného pádu ťa už čaká s nami na oblohe ;-);Preukáž sa kódom poukazu na recepcii v Hurricane Factory a zľava ti bude odpočítaná na mieste.

2 minúty voľného pádu zažiješ len s nami!


 

Skočte si s Požičovňou oblohy Compact® po nezabudnuteľný zážitok. Tandemový zoskok z lietadla ponúka 20-minútový let do výšky 3000 metrov, zoskok z lietadla v spoločnosti tandempilota, 35-sekundový voľný pád plný adrenalínu a pokojný let padákom. Liptov z vtáčej perspektívy vyzerá ešte malebnejšie ako zo zeme. Presvedčte sa sami.

Ako prebieha tandemový zoskok z lietadla?

1. Príchod na letisko 

 • Presný čas zoskoku vám oznámime deň vopred najneskôr do 19:00 prostredníctvom SMS správy na číslo, ktoré ste uviedli v rezervačnom formulári. Na letisko je potrebné dostaviť sa minimálne 30 minút pred zoskokom.
 • Pred odchodom na letisko odporúčame overiť si telefonicky platnosť zoskoku.
 • Na zoskok odporúčame vyčleniť si pohodový deň bez stresu a časového tlaku.

 

2. Príprava na tandemový zoskok z lietadla

 • Na samotný zoskok dostanete všetko potrebné. Prineste si len občiansky preukaz, športovú obuv.
 • Pokiaľ ste obdržali darčekový poukaz. Zoberte si ho so sebou.
 • Po príchode na letisko absolvujete krátku prípravu na zemi. Oboznámite sa s priebehom celého zoskoku. Adrenalín sa postupne zvyšuje.

 

3.  Let lietadlom

 • Nasadnete do lietadla typu Cessna 182 alternatíva Antonov AN2. Čaká vás 20-minútový let do výšky 3000 metrov s výhľadom na nádhernú liptovskú krajinu. Z výšky môžete obdivovať Nízke Tatry, Veľkú Fatru, Chočské vrchy, Roháče, Západné Tatry či Liptovskú Maru. 
 • Inštruktor sa vám počas stúpania do požadovanej výšky venuje a rozptyľuje prípadné obavy. Tandemový zoskok je bezpečný adrenalínový zážitok.

 

4. Výskok a voľný pád

 • Najkrajšia časť zážitku. Spoločne s tandempilotom vyskočíte z lietadla. Užijete si 35-sekundový voľný pád rýchlosťou 200 km/h. Zažijete totálny pocit uvoľnenia.
 • Počas zoskoku ste celý čas pripútaný v štyroch bodoch samostatného postroja k inštruktorovi. Padákový komplet pre dvojicu je absolútne bezpečný. Skladá sa z dvoch rovnako veľkých padákov - hlavného a záložného. Súčasťou je najmodernejší bezpečnostný prístroj VIGIL II pre prípadné automatické otvorenie záložného padáku.

 

5. Let na tandemovom padáku

 • Vo výške 1500 metrov tandempilot otvorí padák. Vychutnávate si pokojný let s dĺžkou 5-7 minút. Malebný kraj vidíte z vtáčej perspektívy. Môžete si vyskúšať riadenie a špirály na padáku.

 

6. Pristátie

 • Samotné pristátie vykonáva tandem pilot jemným klzom do sedu.

 

7. Po zoskoku

 • Po pristátí obdržíte certifikát o absolvování tandemového zoskoku. Zaplaví vás instantný pocit šťastia.

 

Dôležité informácie

Miesto: skáčeme na Liptove na športovom letisku Lisková pri Ružomberku

Rezervácie: dostupné termíny tandemových zoskokov nájdete v online kalendári. Kontaktujte nás v prípade nedostupných termínov. Tandemový zoskok môžete absolvovať aj na inom letisku napr. v Spišskej Novej Vsi, v Bidovciach pri Košiciach alebo letisko Ražňany pri Prešove. 

Sezóna: apríl - október (podľa počasia)

Počasie: v prípade silného vetra, dažďa a veľkej oblačnosti je dohodnutý náhradný termín (zmena termínov vyhradená)

Oblečenie: všetko potrebné na zoskok poskytneme. Zoberte si športovú obuv.

Vek: môžu skákať osoby od 8 rokov (do 18 rokov je potrebný súhlas zákonného zástupcu overený notárom)

Hmotnosť: maximálne 100 kg (hmotnostný príplatok pri váhe nad 90 kg je 10€)

Výška: minimálne 120 cm

Zdravie: osoby so srdcovými ochoreniami, vysokým alebo nízkym tlakom, zlou zrážanlivosťou krvi, cukrovkou, epilepsiou, duševnými poruchami alebo závislosťami by sa mali o vhodnosti zoskoku poradiť s lekárom

 

Prežite tandemový zoskok z lietadla viackrát. Objednajte si foto/video záznam

 

Videozáznam je kvalitne spracovaný a dynamicky ozvučený. Na filmový zážitok je nutné trochu si počkať (cca 14 dní). Záznamy vám prídu na e-mailovú adresu uvedenú vo formulári.


Požičovňa oblohy Compact® je profesionálny športový tím so srdcom v oblakoch. Zabezpečujeme komplexné služby v oblasti športového a rekreačného parašutizmu. Organizujeme tandemové zoskoky, parašutistické kurzy pre záujemcov o prvý sólo zoskok, prevádzkujeme parašutistickú školu a školu lietania na ultraľahkých lietadlách. Zvezte sa na vlne adrenalínu s nami.

 ® Vaša POŽIČOVŇA OBLOHY | COMPACT Skydive & Flying :-) ™ s našim partnerom AEROKLUB RUŽOMBEROK 


Ako postupovať pri zakúpení a rezervácii zoskokov

Ako postupovať pri zakúpení a generovaní darčekových poukazov

Sme požičovňa oblohy
Už 25 rokov zabezpečujeme komplexné služby v oblasti športového a rekreačného parašutizmu. Naším zákazníkom ponúkame profesionálne tandemové zoskoky, sólo zoskoky a ďalšie adrenalínové, voľnočasové aktivity na oblohe. Tešíme sa na Vás v Slovenskom raji na letisku Spišská Nová Ves, v Košiciach na letisku Bidovce a na Liptove na letisku Ružomberok - Lisková.