Parašutistický kurz AFF Slovenský raj 1899 €

Parašutistický kurz AFF Slovenský raj 1899 €

 
1 899,- €

 

Darčekový poukaz ZDARMA

Každý náš zákazník, automaticky pri objednaní zoskoku, získava zdarma možnosť vygenerovať si darčekový poukaz s vlastným venovaním.

Chcete sa stať pravým skydiverom a brázdiť oblohu? Parašutistický kurz AFF je určený pre všetkých milovníkov adrenalínu a nových výziev. Absolvujete sedem zoskokov z lietadla z výšky 4000 metrov + lákavé bonusy. Potrebujete iba štipku odvahy. Zvyšok nechajte na nás. 

Čo je to AFF kurz?

AFF je skratka anglického výrazu „Accelerated free fall", čo v preklade znamená zrýchlený kurz voľného pádu. Ide o modernú formu parašutistického výcviku pomocou skúsených inštruktorov.


Cieľom kurzu je naučiť sa ovládať a koordinovať svoje telo počas 50 sekúnd voľného pádu, vykonávať horizontálne a vertikálne otočky, saltá, orientovať sa vo vzduchu voči zemi a správne sa pohybovať v priestore po otvorení padáka.

 

Ako prebieha parašutistický kurz AFF?

1. Príprava na zemi

  • Začíname teóriou. Cieľom kurzu je naučiť sa ovládať a koordinovať svoje telo počas 50 sekúnd voľného pádu, vykonávať horizontálne a vertikálne otáčky a saltá, orientovať sa vo vzduchu voči zemi a správne sa pohybovať v priestore po otvorení padáka.
     

2. Letecký simulátor

  • Súčasťou kurzu je 20 minút lietania v simulátore voľného pádu v Hurricane Factory v Liptovskom Mikuláši. Natrénujete si otočky, saltá a orientáciu vo vzduchu.
 

3. Zoskoky  

  • Tu začína ozajstná zábava. Čaká vás 7 zoskokov z lietadla typu Cessna z výšky 4000 metrov s pomocou inštruktora. Počas 25-minútových letov do výšky 4000 m môžete obdivovať krásy Slovenského raja a okolia. 8. bonusový zoskok je z vrtuľníka z výšky 4000 metrov.
  • Študentský kĺzavý padákový komplet sa skladá z hlavného a záložného padáka. Padák budete otvárať sami v stanovenej výške s pomocou inštruktora, neskôr úplne sami.
  • Súčasťou je najmodernejší bezpečnostný prístroj VIGIL II pre prípadné automatické otvorenie záložného padáku.
 

4. Teraz ste ozajstný parašutista

  • Po absolvovaní kurzu získate Medzinárodný preukaz parašutistu. Stávate sa členom rodiny parašutistov :). Naši inštruktori VÁM radi poradia, ako pokračovať v budúcnosti. Budete mať k dispozícii videozáznamy všetkých zoskokov.

 

 

Dôležité informácie

Miesto: kurz prebieha v priestoroch spoločnosti Compact Skydive & Flying. Skáčeme na športovom letisku v Spišskej Novej Vsi.

Rezervácie: termín kurzu je individuálny (Peter Slivovský - 0905 858 960) 

Sezóna: apríl - október (podľa počasia)

Počasie: v prípade silného vetra, dažďa a veľkej oblačnosti je dohodnutý náhradný termín (zmena termínov vyhradená)

Oblečenie: poskytneme kompletný parašutistický výstroj - padák, kombinéza, prilba, výškomer, vysielačka, okuliare. Prineste si pohodlnú športovú obuv. V prípade chladnejšieho počasia odporúčame zobrať si termobielizeň pod kombinézu. Je potrebný doklad totožnosti a fotografia na nový preukaz parašutistu.

Vek: môžu skákať osoby od 15 rokov (do 18 rokov je potrebný súhlas zákonného zástupcu overený notárom)

Hmotnosť: maximálne 105 kg

Zdravie: vyžaduje sa lekárska prehliadka od lekára tzv. AME (Aero medical examiners). Podmienkou je spôsobilý zdravotný stav bez vážnejších srdcovo-cievnych ochorení, bez problémov s vysokým alebo nízkym tlakom, zlou zrážanlivosťou krvi, cukrovkou, epilepsiou, duševnými poruchami a závislosťami

V cene výcviku nie je zahrnutý poplatok za lekársku prehliadku a členský poplatok AK. 
Požičovňa oblohy Compact® je profesionálny športový tím so zápalom pre lietanie. Každý tandempilot je špecialista v odbore a má za sebou niekoľko tisíc úspešných skokov. Organizujeme tandemové zoskoky, parašutistické kurzy, výlety lietadlom, leteckú školu lietadla, zážitkové lety stíhačkou či lety v simulátore voľného pádu. Adrenalín máme jednoducho v krvi.

® Vaša POŽIČOVŇA OBLOHY | COMPACT Skydive & Flying :-) ™


Ako postupovať pri zakúpení a rezervácii zoskokov

Ako postupovať pri zakúpení a generovaní darčekových poukazov

Sme požičovňa oblohy
Už 25 rokov zabezpečujeme komplexné služby v oblasti športového a rekreačného parašutizmu. Naším zákazníkom ponúkame profesionálne tandemové zoskoky, sólo zoskoky a ďalšie adrenalínové, voľnočasové aktivity na oblohe. Tešíme sa na Vás v Slovenskom raji na letisku Spišská Nová Ves, v Košiciach na letisku Bidovce a na Liptove na letisku Ružomberok - Lisková.