Zážitkový let stíhačkou Aero L-29 Delfín (15 minút) 935 €

Zážitkový let stíhačkou Aero L-29 Delfín (15 minút) 935 €

Záznam z letu:


 
935,- €

 

Darčekový poukaz ZDARMA

Každý náš zákazník, automaticky pri objednaní letu, získava zdarma možnosť vygenerovať si darčekový poukaz s vlastným venovaním.

Na let stíhačkou s tímom Požičovňa oblohy Compact® budete spomínať celý život. Zvuk štartovania turbín je neopakovateľný zážitok. Neuveriteľná rýchlosť 750 km/h je adrenalín najvyššieho rázu. Let stíhačkou preverí vôľu, odvahu a guráž. Poďme do toho! Na záver dostanete certifikát o absolvovaní. Aby vám to všetci uverili :)

Ako prebieha zážitkový let stíhačkou?

1. Príchod na letisko

 • Na letisko je potrebné dostaviť sa minimálne 2 hodiny pred odletom.
 • V prípade nepriaznivého počasia odporúčame overiť si telefonicky platnosť letu.
 • Na let odporúčame vyčleniť si pohodový deň bez stresu a časového tlaku.

 

2. Krátka príprava na zemi

 • Nasleduje ustrojenie do leteckej výstroje, zoznámenie sa s programom letu vrátane inštruktáže.
 • Dozviete sa bezpečnostné pokyny a informácie o vybavení stíhačky.

 

3. Nasadnutie do kabíny

 • Po absolvovaní prípravy nasadnete do stíhačky. Naštartujeme raketový motor. V tejto chvíli začína pravý adrenalínový zážitok.

 

4. Let stíhačkou

 • Celý let trvá 15 minút, počas ktorých môžete obdivovať krásy malebného Slovenska.
 • Dosiahnutím stanovenej výšky máte možnosť zažiť obraty vyššej pilotáže ako výkruty, premety, súvraty v neuveriteľnej rýchlosti 750 km/h.
 • Počas celého letu ste v spoločnosti skúseného pilota.
 • Komunikácia s pilotom prebieha prostredníctvom Intercomu (slúchadlá a mikrofón prepojené vysielačkou). Ste v spojení s riadiacou vežou.

 

5. Bezpečné pristátie na zemi

 • Nasleduje hladké pristátie na zemi. Na záver obdržíte certifikát o absolvovaní letu stíhačkou. Eufória z letu bude trvať ešte veľmi dlho.

 

Dôležité informácie:

Miesto: lieta sa z letiska Žilina

Rezervácie: dostupné termíny letov nájdete v online kalendári. Väčšinou sa lieta v piatky v dvojtýždňových intervaloch

Sezóna: celoročne (podľa počasia)

Počasie: v prípade silného vetra, dažďa a veľkej oblačnosti je dohodnutý náhradný termín (zmena termínov vyhradená)

Vek: osoby od 18 rokov

Čo potrebujete: občiansky preukaz a štipku odvahy. Pre väčší komfort odporúčame slnečné okuliare. Pokiaľ ste obdržali darčekový poukaz. Zoberte si ho so sebou.

Zdravie: osoby so srdcovými ochoreniami, vysokým alebo nízkym tlakom, zlou zrážanlivosťou krvi, cukrovkou, epilepsiou, duševnými poruchami alebo závislosťami by sa mali o vhodnosti letu poradiť s lekárom

 

Prežite let stíhačkou viackrát. Objednajte si foto/video záznam

 • Video a FOTO počas celého letu 50 €

Videozáznam je kvalitne spracovaný a dynamicky ozvučený. Na filmový zážitok je nutné trochu si počkať (cca 10 dní). Záznamy vám prídu na e-mailovú adresu uvedenú vo formulári.


Požičovňa oblohy Compact® je profesionálny tím športovcov s nadšením pre lietanie. Viac ako 25 rokov poskytujeme nezabudnuteľné zážitky v oblasti športového a rekreačného parašutizmu. Organizujeme adrenalínom nabité tandemové zoskoky, parašutistické kurzy, výlety síhačkou, parašutistickú školu či školu lietania. Naskočte s nami na palubu.


® Vaša POŽIČOVŇA OBLOHY | COMPACT Skydive & Flying:-) ™ 

Sme požičovňa oblohy
Už 25 rokov zabezpečujeme komplexné služby v oblasti športového a rekreačného parašutizmu. Naším zákazníkom ponúkame profesionálne tandemové zoskoky, sólo zoskoky a ďalšie adrenalínové, voľnočasové aktivity na oblohe. Tešíme sa na Vás v Slovenskom raji na letisku Spišská Nová Ves, v Košiciach na letisku Bidovce a na Liptove na letisku Ružomberok - Lisková.