Sólo zoskok z lietadla Slovenský raj 189 €

Sólo zoskok z lietadla Slovenský raj 189 €

Záznam zo zoskoku:


 
189,- €

 

Darčekový poukaz ZDARMA

Každý náš zákazník, automaticky pri objednaní zoskoku, získava zdarma možnosť vygenerovať si darčekový poukaz s vlastným venovaním.

Väčší adrenalínový zážitok ľahko nenájdete. Sólo zoskok z lietadla je napínavá jazda od nástupu do lietadla po pristátie na zemi. Sami vyskočíte z lietadla vo výške 1200 metrov a zažijete absolútnu voľnosť. Nebojte sa, skúsený inštruktor vám bude celý čas asistovať prostredníctvom vysielačky. Dobrodružstvo na celý život umožňuje tím Požičovňa oblohy Compact®.

Ako prebieha sólo zoskok z lietadla?

1. Dvojdňový kurz a príchod na letisko

 • Čaká vás dvojdňový kurz. Získate teoretické poznatky o fungovaní padákového výstroja, na videu uvidíte celý priebeh zoskoku.
 • Kurz organizujeme v piatok večer a v sobotu. Trvá 4 hodiny (6 vyučovacích hodín).
 • Piatok: Začiatok kurzu je zvyčajne medzi 15:00 - 16:00. Presný čas vám príde prostredníctvom SMS správy deň vopred. Absolvujete nenáročnú preventívnu prehliadku (10€). Nasleduje kurz trvajúci do 20:00 hod.
 • Sobota: Zopakujete si povinné úkony, vyskúšate si nácvik výskoku z lietadla a ide sa do vzduchu.

 

2. Príprava na sólo zoskok

 • Na samotný zoskok dostanete všetko potrebné. Prineste si len občiansky preukaz, športovú obuv.
 • Po príchode na letisko si zopakujeme všetky povinné úkony po výskoku z lietadla. Urobíme nácvik a ideme do vzduchu!

 

3.  Let lietadlom

 • Nasadnete do lietadla typu Cessna. Čaká vás 7-minútový let do výšky 1200 metrov s výhľadom na malebný Slovenský raj, Vysoké Tatry a historické mestečká na Spiši.
 • Inštruktor sa vám po celý čas venuje.

 

4. Výskok a voľný pád

 • Najkrajšia časť zážitku. Vyskočíte z lietadla z výšky 1200 metrov a užijete si 3-sekundový voľný pád. Zažijete totálny pocit uvoľnenia.
 • Padák sa otvorí automaticky do 3 sekúnd pomocou výťažneho lana ukotveného v lietadle. Počas zoskoku vám asistuje skúsený inštruktor prostredníctvom vysielačky. Padákový komplet sa skladá z hlavného a záložného padáka. Súčasťou je najmodernejší bezpečnostný prístroj VIGIL II pre prípadné automatické otvorenie záložného padáku.

 

5. Let na padáku

 • Vychutnávate si pokojný let s dĺžkou 5-7 minút. Malebný kraj vidíte z vtáčej perspektívy.

 

6. Pristátie

 • Nasleduje bezpečné pristátie s pomocou inštruktora, ktorý vás naviguje pomocou vysielačky.

 

7. Po zoskoku

 • Po pristátí obdržíte certifikát o absolvování sólo zoskoku. Zaplaví vás pocit šťastia. Celý adrenalínový zážitok môžete osláviť v letiskovom SkyBare s terasou :) V prípade záujmu môžete absolvovať ďalší sólo zoskok v hodnote 69 €.

Dôležité informácie

Miesto: kurz prebieha v priestoroch spoločnosti Compact Skydive & Flying. Skáčeme na športovom letisku v Spišskej Novej Vsi.

Rezervácie: dostupné termíny tandemových zoskokov a kurzov sólo zoskoku nájdete v online kalendári. Kontaktujte nás v prípade nedostupných termínov.

Sezóna: apríl - október (podľa počasia)

Počasie: v prípade silného vetra, dažďa a veľkej oblačnosti je dohodnutý náhradný termín (zmena termínov vyhradená)

Oblečenie: poskytneme kompletný parašutistický výstroj - padák, kombinéza, prilba, výškomer, vysielačka, okuliare. Prineste si pohodlnú športovú obuv.

Vek: môžu skákať osoby od 15 rokov (do 18 rokov je potrebný súhlas zákonného zástupcu overený notárom)

Hmotnosť: maximálne 105 kg

Zdravie: osoby so srdcovými ochoreniami, vysokým alebo nízkym tlakom, zlou zrážanlivosťou krvi, cukrovkou, epilepsiou, duševnými poruchami alebo závislosťami by sa mali o vhodnosti zoskoku poradiť s lekárom

 

Prežite tandemový zoskok z lietadla viackrát. Objednajte si foto/video záznam

 • Video a FOTO z prípravy, výskoku z lietadla a pristátia na padáku 40 €

 

Videozáznam je kvalitne spracovaný a dynamicky ozvučený. Na filmový zážitok je nutné trochu si počkať (2 týždne až 30 dní). Záznamy vám prídu na e-mailovú adresu uvedenú vo formulári.


Požičovňa oblohy Compact® je profesionálny športový tím so srdcom v oblakoch. Zabezpečujeme komplexné služby v oblasti športového a rekreačného parašutizmu. Organizujeme tandemové zoskoky, parašutistické kurzy pre záujemcov o prvý sólo zoskok, prevádzkujeme parašutistickú školu a školu lietania na ultraľahkých lietadlách. Zvezte sa na vlne adrenalínu s nami.

® Vaša POŽIČOVŇA OBLOHY | COMPACT Skydive & Flying :-) ™Ako postupovať pri zakúpení a rezervácii zoskokov

Ako postupovať pri zakúpení darčekových poukazov

Sme požičovňa oblohy
Už 25 rokov zabezpečujeme komplexné služby v oblasti športového a rekreačného parašutizmu. Naším zákazníkom ponúkame profesionálne tandemové zoskoky, sólo zoskoky a ďalšie adrenalínové, voľnočasové aktivity na oblohe. Tešíme sa na Vás v Slovenskom raji na letisku Spišská Nová Ves, v Košiciach na letisku Bidovce a na Liptove na letisku Ružomberok - Lisková.