VýLET dvojplošníkom AN-2 pre 1-12 osôb (30 min) 799 €

VýLET dvojplošníkom AN-2 pre 1-12 osôb (30 min) 799 €

Záznam z vášho zážitku:


 
799,- €

 

Darčekový poukaz ZDARMA

Každý náš zákazník, automaticky pri objednaní letu, získava zdarma možnosť vygenerovať si darčekový poukaz s vlastným venovaním.

Oslávte sviatok netradičným spôsobom v spoločnosti širokej rodiny, priateľov či kolegov. Zážitkový let dvojplošníkom umožňuje nezabudnuteľný 30-minútový let pre 12 pasažierov. Poletíme ponad nádherný spišský kraj, malebné dedinky, Spišský hrad a Slovenský raj. Naskočte na palubu s tímom Požičovňa oblohy Compact®.

 

Ako prebieha zážitkový let dvojplošníkom AN-2? 

1. Príchod na letisko

 • Na letisko je potrebné dostaviť sa minimálne 10 minút pred letom.
 • V prípade nepriaznivého počasia odporúčame overiť si telefonicky platnosť letu.
 • Nasleduje absolvovanie krátkej prípravy, zoznámenie sa s programom letu vrátane inštruktáže a oboznámenie sa s kabínou lietadla.
 • Na let odporúčame vyčleniť si pohodový deň bez stresu a časového tlaku.
 • Pokiaľ ste obdržali darčekový poukaz. Zoberte si ho so sebou.
 

2. Nástup do moderného lietadla

 • Čaká vás legendárny dvojplošník AN-2 prezývaný Andula. Ide o najväčšie jednomotorové lietadlo a dvojplošník na svete. V minulosti sa využívalo v poľnohospodárstve, armáde a transporte. Dnes sa nachádza zrenovovaný originál z dielne známeho konštruktéra Olega Konstantinoviča Antonova v Spišskej Novej Vsi. Hravo odvezie 12 ľudí. 
 

3. Nezabudnuteľný výLET lietadlom

 • 30 minút poletíme ponad nádherný spišský kraj. Ukážeme vám Tisícročnú kaplnku Sans Souci, historickú Levoču, známe pútnické miesto Mariánska hora a majestátny Spišský hrad. Na spiatočnej ceste uvidíte Dreveník, Letohrádok Dardanely v Markušovciach a ďalšie malebné spišské dedinky. Zakrúžime nad mestom Spišská Nová Ves a preletíme okrajom Slovenského raja.
 • Počas celého letu ste v spoločnosti skúseného pilota. Komunikácia s pilotom prebieha prostredníctvom Intercomu. 
 

4. Bezpečné pristátie na zemi

 • Po pristátí vás čaká prílev dobrej nálady a energie. Nezabudnuteľný zážitok môžete osláviť v letiskovom SkyBare s terasou :)

Tu je malá ochutnávka:

 

VýLET dvojplošníkom AN-2 v skratke:

 • Let lietadlom je určený pre väčšie skupiny do 12 osôb
 • Trasa: odlet zo Spišskej Novej Vsi - prelet ponad Sans Souci - Levoča - Mariánska Hora - Spišská Kapitula - Spišský hrad - Dreveník - Markušovce - letohrádok Dardanely - Spišská Nová Ves - okrajom Slovenského raja - pristátie v Spišskej Novej Vsi
 • Dĺžka letu 30 minút
 • Lietadlo typu Antonov AN-2


 

Dôležité informácie

Miesto: lietame zo športového letiska v Spišskej Novej Vsi

Rezervácie: dostupné termíny nájdete v online kalendári. Možnosť individuálnej dohody termínu

Sezóna: apríl - november (podľa počasia)

Počasie: v prípade silného vetra, dažďa a veľkej oblačnosti je dohodnutý náhradný termín (zmena termínov vyhradená)

Oblečenie: pre lepší komfort odporúčame slnečné okuliare a šiltovku

Vek: osoby od 8 rokov (do 18 rokov je potrebný súhlas zákonného zástupcu overený notárom)

Zdravie: osoby so srdcovými ochoreniami, vysokým alebo nízkym tlakom, zlou zrážanlivosťou krvi, cukrovkou, epilepsiou, duševnými poruchami alebo závislosťami by sa mali o vhodnosti výhliadkového letu poradiť s lekárom


Požičovňa oblohy Compact® je profesionálny športový tím so srdcom v oblakoch. Zabezpečujeme komplexné služby v oblasti športového a rekreačného parašutizmu. Organizujeme tandemové zoskoky, parašutistické kurzy pre záujemcov o prvý sólo zoskok, prevádzkujeme parašutistickú školu a školu lietania na ultraľahkých lietadlách. Zvezte sa na vlne adrenalínu s nami.

® Vaša POŽIČOVŇA OBLOHY | COMPACT Skydive & Flying:-) ™


Ako postupovať pri zakúpení a generovaní darčekových poukazov

Sme požičovňa oblohy
Už 25 rokov zabezpečujeme komplexné služby v oblasti športového a rekreačného parašutizmu. Naším zákazníkom ponúkame profesionálne tandemové zoskoky, sólo zoskoky a ďalšie adrenalínové, voľnočasové aktivity na oblohe. Tešíme sa na Vás v Slovenskom raji na letisku Spišská Nová Ves, v Košiciach na letisku Bidovce a na Liptove na letisku Ružomberok - Lisková.