Prečo začať leteckú školu s Požičovňou oblohy Compact?

Splňte si sen o pilotovaní lietadla. Letecká škola Compact vás dopraví k vytúženému cieľu. Ponúkame cenovo dostupný pilotný kurz na ultraľahké lietadlá. Všetky výhody sa dozviete v článku.

Individuálny prístup

Požičovňa oblohy Compact je malý letecký tím nabitý skúsenosťami a odbornosťou. Ku každému študentovi pristupujeme individuálne. Sme flexibilní v načasovaní výcviku. Vyhovuje vám lietanie cez pracovný týždeň alebo cez víkend? V ranných alebo večerných hodinách? Prispôsobíme sa potrebám klientov.

 

Letecká škola Compact umožňuje objednanie pár dní pred letom. Výhodou je blízky kontakt s inštruktorom, ktorý rád odpovie na všetky zvedavé otázky. Sme tu pre vás!

Moderná letka

Výcvik prebieha na dolnoplošníku VIPER SD-4 s modernými bezpečnostnými prvkami. Ultraľahké lietadlo slovenskej výroby má nainštalované jedinečný záchranný padákový systém.  V prípade poruchy aktivujeme raketu s padákom. Vystrelený padák bezpečne dopraví celé lietadlo s posádkou na zem.

 

Impozantný výhľad na krajinu z vtáčej perspektívy vám spríjemní priestranná kabína s ergonomickými sedačkami a výkonným vykurovaním. Vďaka tomu si užijete aj dlhšie lety za prácou alebo relaxom. Srdcom lietadla je spoľahlivý motor Rotax 912ULS disponujúci výkonom 100 koní. Palubovka s najmodernejšími letovými a navigačnými prístrojmi poskytne ešte väčšiu radosť z lietania.

 

Vysoká odbornosť 

Letecká škola Požičovňa oblohy Compact združuje tím profesionálov, ktorí majú na konte tisícky nalietaných hodín a viac ako 20-ročné skúsenosti v odbore. Klientom vieme zaručiť bezpečnosť, odbornosť, maximálnu zábavu a pohodu vo vzduchu.

 

Čaká na vás 60 hodín teórie. Pozemná časť výučby prebieha v letiskovom hangári. Žiadne sterilné učebne ako zo školy. Nadobudnete reálne poznatky z oblasti lietania. Teoretická časť prebieha online vo večerných hodinách. Nasleduje praktický výcvik plný adrenalínu. Za 25 letových hodín absolvujete viac ako 100 vzletov a pristátí. Všetko pod drobnohľadom skúsených inštruktorov.

Letecká škola v krásnom prostredí

Krajšie miesto na pilotný kurz by ste hľadali márne. Naučte sa lietať s výhľadom na majestátne Vysoké Tatry, malebný Slovenský raj, Kráľovú hoľu, historickú Levoču, Spišskú Novú Ves a Spišský hrad. Pri pohľade z kokpitu si poviete jednoducho „WAU!”

 

Letecký preukaz platný na celom území EÚ

Po skončení školy lietania obdržíte letecký preukaz Pilot lietajúceho športového zariadenia s platnosťou v Európskej únii. Preukaz umožňuje rýchlu formu presúvania sa. Celé Slovensko a Česko dokážete preletieť za dve hodiny.

 

Vychutnajte si rekreačné lietanie ponad malebný kraj, ale aj rýchly a štýlový presun k obchodnému rokovaniu. Na palubu môžete zobrať ďalšiu osobu a zažiť nezabudnuteľné rande v oblakoch. Po ukončení výcviku si od nás môžete požičať lietadlo za férovú cenu s komplet výbavou a palivom.

 

Ste pripravený stať sa pilotom? Stačí kliknúť na tlačidlo objednať a sen premeniť na skutočnosť. V prípade otázok kontaktujte tím Požičovňa oblohy Compact.

 
Sme požičovňa oblohy
Už 25 rokov zabezpečujeme komplexné služby v oblasti športového a rekreačného parašutizmu. Naším zákazníkom ponúkame profesionálne tandemové zoskoky, sólo zoskoky a ďalšie adrenalínové, voľnočasové aktivity na oblohe. Tešíme sa na Vás v Slovenskom raji na letisku Spišská Nová Ves, v Košiciach na letisku Bidovce a na Liptove na letisku Ružomberok - Lisková.